13 maja 2009

Sprzedaż obrazów

Główną ideą galerii internetowych jest promowanie artystów tworzących nieprzeciętne dzieła. Idea zrodzona z fascynacji takimi nurtami jak realizm fantastyczny, realizm magiczny, surrealizm , symbolizm i inne pokrewne, których chociażby ze względu na chaos w klasyfikacji nie sposób wymienić wszystkich.
Galeria ta to miejsce dla ludzi, którzy poszukują duchowych doznań na wielu płaszczyznach życia, także i w sztuce. W dzisiejszych czasach masowego dostępu do publikacji w Internecie dosłownie wszystkiego, a co za tym idzie zalania tandetą, szczególne znaczenie nabierają strony internetowe, portale i wortale artystyczne, wyłuskujące te prace, które zaiste zasługują na uwagę kolekcjonerów.

chc020831 Sprzedaż obrazówSprzedaż obrazów, które z pewnością docenią wrażliwi ludzie ceniący sobie prawdziwą sztukę, to nie jedyna dziedzina, którą zajmuje się galeria. Galeria prezentuje również stylowe przedmioty z duszą. Wachlarz dzieł w galerii jest szeroki, od fotografii artystycznej, ceramiki i rzeźby po biżuterię autorską i niepowtarzalne przedmioty rękodzieła artystycznego, takie jak ręcznie robione i zdobione kufry, zegary czy meble. Wszystko to starannie wyselekcjonowane specjalnie dla wymagającego odbiorcy.

Sprzedaż obrazów w galerii odbywa się w prosty sposób. Można zarejestrować się w sklepie internetowym, zakładając konto klienta lub też zarezerwować obraz bez jego zakładania, wypełniając prosty formularz, dzięki któremu galeria nawiąże kontakt z klientem. Po potwierdzeniu, że wybrane dzieło jest dostępne na sprzedaż oraz ustaleniu kosztów i sposobu jego dostarczenia, wystarczy już tylko zapłacić przelewem za swoje zamówienie, a starannie zapakowany i ubezpieczony obraz pojawi się pod wskazanym adresem. Od złożenia zamówienia przez klienta do chwili kiedy, może on powiesić swój wymarzony obraz na ścianie mija zazwyczaj jeden do dwóch dni. Zakup obrazu przez Internet może być wielkim ułatwieniem. Powołując się na opinie naszych klientów możemy powiedzieć, że zakupione w Pepinierze obrazy wyglądają o niebo piękniej w rzeczywistości, niż na zdjęciach. Przekonajcie się sami…

Zobacz też:

2 komentarzy »

  1. Witam, a czy jest potrzebna wpłata jakiejś zaliczki lub zadatku przed zakupem?

    Komentarz by Elżbieta — 14 czerwca 2009 @ 20:07

  2. Faktycznie obraz, który zakupiłam w Pepinierze jest boski, gorąco polecam :)

    Komentarz by Kasia — 14 czerwca 2009 @ 20:14

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL